بلاگ

شلوارک

شلوارک مردانه زنانه توضیحات قیمت و انواع مدلها

شلوارک پوششی است که در سالهای اخیر بسیار پر طرفدار بوده و تولید و فروش ان بسیار افزایش یافته است.

شلوارک به معنی شلوار کوتاه است که بسته به مدل ان از کمی بالاتر از زانو تا  نیمه بین زانو تا مچ پا را می پوشاند.این پوشش مدلها و جنس های مختلفی دارد که بعضی از پر فروشترین انها در این نوشته مطرح شده است.

 

از لینک خرید شلوارک مردانه  وارد قسمت شلوارک در فروشگاه شوید .

از لینک خرید شلوارک زنانه  وارد این قسمت در فروشگاه سیرنام شوید .

 

شلوارک اسپرت مردانه :

می توان گفت که پرفروشترین و پر کاربردترین نوع این پوشش می باشد که از پارچه های نرم وکشی ( مانند ملانج ودورس در شلوارهای اسلش ) در دوخت ان استفاده شده است بسته به مدل  در پایین ان هم به صورت کشی و هم بصورت ساده تولید می شود .

اکثرا کمر انها مانند شلوارهای راحتی کشی می باشد . و هم در منزل باشگاه و گردش استفاده می شود.

شلوارک مردانه اسپرت
مردانه اسپرت

شلوارک ورزشی :

بیشتر برای ورزش استفاده می شود و باید دارای قابلیت انعطاف بالا و عدم ایجاد مزاحمت و محدودیت در موقع ورزش باشد. اکثرا از جنس پلی استر ویا پلی استر و نخ می باشد.در بعضی از مدلها مثل مدل بوکسر قد ان کمی بالاتر از زانو می باشد. مانند عکسهای زیر

 

شلوارک بوکسر

شلوارک راحتی مردانه :

این نوع پوشش در منزل استفاده می شود و بیشتر از جنس های نخی و تترون می باشند . البته در سالهای اخیر با پر فروش شدن شلوارکهای اسپرت فروش این نوع پوشش به شدت کم شده است.

شلوارک جین :

در ایران تولید و فروش زیادی ندارد ولی هم مدل مردانه و هم  نوع زنانه ان مشتریان مخصوص خود را دارد نوع زنانه ان تنوع بسیار بالایی دارد.

شلوارک جین زنانه

شلوارک مردانه کتان :

این نوع شلوارکها هم بصورت کمر کشی و هم بصورت کمربند خور و زیپدار می باشد واز مدلهای پر فروش  می باشد و معمولا جیبهای زیادی برای قرار دادن اشیای مختلف مثل موبایل کلید کیف پول و.. را دارد . البته اگر می خواهید اشیای زیادی را با خود به همراه داشته باشید باید از مدلهای کمربند دار استفاده کنید.

شلوارک کتان مردانه

شلوارک نخی مردانه :

نمی توان در گروه خاصی از شلوارکهایی که در بالا گفتیم قرار داد ولی بیشتر در شلوارکهای راحتی و خانگی تولید می شود و باید توجه کنید که به علت نخی بودن دوستدار پوست است اما دوام پایینی دارند و کلا در البسه پایین بدن (به غیر از لباس زیر ) بهتر است برای بهره بردن  از

خاصیتهای نخ و پلی استر از جنسهای ترکیبی نخ و پلی استر استفاده کنیم. که هم برای پوست حساسیت ایجاد نکند و هم دوام بالاتری نسبت به پارچه های تمام نخی را داشته باشیم.

شلوارک مردانه

شلوارک زنانه :

در تمامی گروههای بالا در کنار مدل مردانه شلوارکهای مدل زنانه ان نیز موجود می باشد. و علاوه بر اینها مدلهای مجلسی و اسپرت زنانه نیز به فروش می رسد.

 

تاپ شلوارک :

تنوع بسیار بالایی دارد. و عموما در مدلهای زنانه تاپ و شلوارک هر دو از یک جنس میباشد. ولی در مدلهای مردانه بهتر است جنس شلوارک کمی ضخیم تر از جنس تاپ باشد.

در مدلهای تولید شده در ایران بیشتر از پارچه های ملانج و ویسکوز استفاده می شود . البته در مدلهای زنانه از پارچه های ریون ساتن جین و.. نیز استفاده می شود.

 

خرید شلوارک :

بسته به نوع کاربردی که میخواهید داشته باشید دارد.و از نکاتی که باید به ان توجه کرد کمر کشی یا کمر بند خور بودن ان و همینطور جنس نخی یا پلی استر بودن ان می باشد. و نیز در مدلهای اسپرت و خانگی شلوارکها را کمی بزرگتر از سایزی که برای شلوار می پوشند خریداری می کنند.

 

برای دیدن محصولات از لینک تاپ شلوارک می توانید وارد قسمت شلوارکها در فروشگاه شوید.

هچنین می توانید مقاله راهنمای خرید شلوار اسلش را بخوانید.

 

و همینطور می توانید از مقالات مرتبط در پایین صفحه  دیدن کنید.

 

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *